Названі фактори, які посилюють перебіг коронавірусу

Медик перерахував фактори, які здатні посилювати процес боротьби людини з коронавірусом. Своєю думкою з цього приводу поділився американський вчений Крістофер Фагундес, що представляє університет Райса.

COVID-19

Згідно із заявою фахівця з психонейроімунології, маловідомими факторами більш важкого протікання COVID-19 є стрес і самотність, значний вплив має і недосип. Зазначені подразники негативним чином позначаються на стійкості імунної системи до різного роду вірусів. Крім того, у часто стикаються з переживаннями і нестачею сну громадян має місце надмірне вироблення протизапальних цитокінів, що тягне за собою появу симптомів інфекції верхніх дихальних шляхів.

Хоча самоізоляція є важливим заходом в боротьбі з поширенням коронавірусу, не можна просто просиджувати в приміщенні, слухати невтішні новини і піддаватися зневірі. Навіть з дому можна спілкуватися з друзями і знаходити у них підтримку. Сну потрібно присвячувати не менше 7-9 годин на добу, щоб уникнути збоїв в роботі імунітету. Стрес в силах лише сприяти розвитку безсоння. Експерт закликає продовжувати взаємодію з близькими під час карантину, не витрачати весь час на невтішні думки, перестати катастрофізувати ситуацію і дотримуватися режиму дня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *