Названі фактори, які впливають на скидання зайвих кілограмів

Експерти провели експерименти, пов’язані зі схудненням. Вони повідомили фактори, що впливають на скидання зайвих кілограмів.

дієта молодості

Австралійські вчені за результатами спостережень підсумували, що частина людей не здатна дієво скинути вагу. Дослідники розділили добровольців на 5 груп, а по закінченню експерименту з’ясувалося, що майже половині учасників не вдалося дотримуватися дієти у зв’язку зі страхом провалу.

Ще чверть не змогли обмежити себе, через любов смачно поїсти. І лише 15% випробуваних виконали завдання успішно і змогли зберегти нормальну вагу, так як люблять самі готувати їжу, повідомили експерти.

У свою чергу ізраїльські вчені з’ясували ще один фактор, що впливає на скидання ваги. У їхньому експерименті взяло участь близько восьми сотень добровольців, а він сам тривав близько 11 років. За результатами дослідження стало ясно, що частина людей скидають вагу при вживанні не дієтичних страв. Суть в індивідуальному впливі продукту на рівень цукру в крові.

На думку вчених, дієти, які грунтуються на підрахунках білків, жирів і вуглеводів в продуктах результативні не завжди. Навіть ті, хто строго їх дотримується, можуть і не скинути вагу зовсім.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *