Названі способи знизити ризик розвитку слабоумства в старості

Вчені розповіли про способи знизити ризик розвитку у людини недоумства в старості. Для запобігання деменції достатньо внести зміни у власний спосіб життя, переконані експерти.

Деменція

Учасниками проведеного дослідження стали 28 вчених з різних країн світу. Вони вказали, що приблизно в 40% випадків розвиток недоумства реально запобігти. Перш за все після 40 років потрібно стежити за нормальними показниками тиску. Крім того, хорошим рішенням стане повна відмова від куріння, що можна зробити в будь-якому віці.

При зниженні слуху рекомендовано почати використовувати слуховий апарат, оскільки так можна запобігти посиленню ситуації. Не менш важливо займатися спортом, особливо з віком. Запобігти розвитку деменції можна і за допомогою контролю ваги за рахунок правильного раціону. Людині потрібно висипатися, для чого бажано приділяти сну не менше 8 годин на добу.

Щоб в старості не стати жертвою недоумства, спиртне потрібно вживати з розумом в невеликих кількостях. По можливості краще уникати забрудненого повітря. Потрібно завжди отримувати нові знання, в тому числі вступивши до вузу для отримання додаткової освіти.

Тренувати мозок рекомендовано через читання, проходження різних тестів, вивчення мов, вирішення завдань і т.д. ризик деменції зростає і при діабеті, щоб він не з’явився, потрібно уникати ожиріння і зловживання солодким. Крім того, корисним стане берегти голову від травм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *