Названі способи зниження негативного впливу ТБ на мозок

Невролог з Методистської лікарні Х’юстона Рендалл Райт розповів, які заходи можуть допомогти знизити негативний вплив ТБ на мозок. Одним із способів є прогулянки перед улюбленим заняттям. Доводи фахівця опублікувало видання Medical Xpress.

Перед телевізором

«Важливо визнати, що мозок не є ізольованим органом, він активно реагує на навколишнє середовище. Коли ми дивимося телевізор, то створюємо нездорові умови для роботи головного органу центральної нервової системи мозку, тому що сидимо протягом довгого часу, ізолюючись від громадської діяльності і вживаючи велику кількість нездорової їжі», – пояснює Рендалл Райт.

Невролог порівнює задоволення від перегляду епізоду на ТБ з азартними іграми, що в кінцевому рахунку призводить до негативних змін. Одним із способів контролювання ситуації є достатній відпочинок, щоб не втратити відлік часу під час заняття, бажано завести будильник. Недавні дослідження показали, що мозок може генерувати нові клітини і зв’язку за допомогою процесу, відомого як нейрогенез, а саме фізичні вправи є ключем до цього процесу. Краще рішення – прогулянка по околицях перед фільмом або передачею і стояння протягом п’яти хвилин під час трансляції.

Якщо віддавати перевагу ТБ протягом 6 годин, то це може привести до депресії через недостатнє спілкування з оточуючими, тому важливо зберігати баланс. Досить часто чоловіки дивляться з друзями матчі, споживаючи шкідливі закуски. Рекомендація – робити в цьому відношенні здоровий вибір, який може включати в себе фрукти, овочі, хумус, соєві боби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *