Названі прості звички, які підвищують ризик розвитку раку

Досі медицині не відомо жодної перевіреної та ефективної стратегії, яка дозволила б гарантовано звести ризики розвитку онкологічних захворювань до нуля. Однак, завдяки численним дослідженням, вчені зуміли визначити ряд простих звичок, які характерні для величезного числа людей і при цьому істотно підвищують ймовірність розвитку раку.

Чай

Про те, що куріння провокує рак, сьогодні відомо чи не кожному. Однак, стверджують медики, існує шість звичок, про небезпеку яких з точки зору розвитку онкології люди навіть не підозрюють. Однією з них є пристрасть до занадто гарячих напоїв. Тим, хто любить обпалює чай або каву слід двічі задуматися над своїм вибором. Проведене нещодавно дослідження показало, що регулярне їх вживання істотно підвищує ризики розвитку раку стравоходу. Ще один фактор, здатний привести до появи пухлин в самих різних органах, полягає в звичці працювати ночами. На думку вчених, такий графік в загальному негативно відбивається на імунітеті, що і веде до поганих наслідків.

Істотно підвищує ризик зіткнутися з раком і любов до солодощів. Як виявилося, надмірне вживання продуктів, що містять цукор, підвищує ризик розвитку пухлини в молочній залозі. А ось про небезпеку малорухливого способу життя багато хто, мабуть, вже чули. Сидяча робота наприклад завдає організму такої ж шкоди, як і викурювання декількох пачок сигарет. Подібним ефектом володіє і надмірна вага, який може стати причиною раку кишечника, нирок, підшлункової залози та інших органів.

Нарешті, останній небезпечний фактор, стверджують медики, полягає в прийомі біологічно-активних добавок і мультивітамінних комплексів. При правильному застосуванні вони, зрозуміло, несуть користь, проте застосовуватися повинні виключно за рекомендацією лікаря і під його контролем. На практиці ж багато людей захоплюються такими засобами самостійно і часто порушують дозування, що істотно підвищує ризики виникнення небезпечних проблем зі здоров’ям.

Джерело: actualnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *