Названі продукти, які зменшують черевний жир при щоденному споживанні

Їх щоденне вживання може зменшити на 43% більше черевного жиру, розповіли іспанські дієтологи виданню La Gaceta. Вони підкреслюють: для процесів схуднення незамінна листова зелень.

Жир

Фахівцями були названі одні з кращих продуктів, що зменшують черевний жир при щоденному споживанні, – це шпинат і зелені листові овочі.

“Шпинат і зелені листові овочі незамінні для тих, що худнуть людей. Вони містять велику кількість клітковини, особливо розчинної, яка дуже корисна для прискорення кишкового транзиту. Шпинат наділений здатністю активізувати роботу травної системи, зменшувати черевний жир”, – розповіли дієтологи.

Вони рекомендують вживати цей продукт щодня, в поєднанні з іншими овочами або у вигляді смузі. Фахівці посилаються на дані дослідження, опубліковані Національною бібліотекою медицини США, які підтверджують ефективність щоденного споживання шпинату як способу скоротити жирові відкладення.

“Дослідження показало, що жінки, які щодня їли шпинат, втрачали на 43% більше жиру, ніж ті, хто не включав рослинний продукт в свій раціон”, – повідомили медики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *