Названі продукти, які допоможуть захищати легені

Медики перерахували продукти, які допоможуть організму людини підтримати нормальну роботу легенів, що особливо важливо в період пандемії COVID-19.

Яйця

Дієтолог Алехандро Кановас з Іспанії і глава іспанського товариства пульмонології та торакальної хірургії (SEPAR) Еусебіо Чінер поділилися порадами з виданням La Vanguardia. Всі корисні продукти можна легко купити в магазинах і на ринках.

На їхню думку, для зміцнення всієї дихальної системи слід вживати в їжу яйця, цілісний рис, блакитну рибу і волоські горіхи.

Чінер додає, що, коли стан легень погіршується, організму дуже потрібна підтримка у вигляді білка. Тому варто звернути увагу на яйця, які крім якісного білка, містять хороші жиророзчинні вітаміни.

Дієтологи рекомендують включити в раціон і продукти з цільного молока. Вони є джерелом вітаміну D, який різні дослідження пов’язують з хорошою функцією легенів.

Також корисно їсти помідори. Вони, поряд з цитрусовими і полуницею, є джерелом вітаміну С. Медики відзначили, що цей природний антиоксидант може допомогти запобігти проблемам з диханням.

Крім правильного харчування, за словами фахівців, протистояти інфекції допоможе здоровий сон, проведення часу на свіжому повітрі, відмова від тютюну та фізична активність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *