Названі продукти, на яких не можна економити

Криза і важка економічна обстановка змушує людей економити на їжі і купувати менш якісні, але дешеві продукти харчування. Але є продукти, на яких категорично не можна економити, оскільки їх неякісні екземпляри можуть завдати здоров’ю непоправної шкоди.

м'ясні продукти

Не можна економити на м’ясі, замінюючи його сосисками, ковбасами та іншими нібито “м’ясними” продуктами. Дієтологи рекомендують звернути увагу на дешеві поживні субпродукти, на зразок яловичої печінки. Вони коштують порівняно дешевше м’яса, проте мають практично однаковий набір поживних речовин.

Сезонні овочі – обов’язкова категорія продуктів для організму, оскільки тільки вони містять вітаміни і мінерали, необхідні для нормального функціонування всіх систем. Низькоякісні овочі можуть спровокувати збої травної системи.

Дешеве молоко зазвичай виробляється з додаванням рослинних жирів, а це може привести до вкрай небажаних наслідків. Причому постраждає не тільки травна система. Дієтологи рекомендують економити на продуктах, які не несуть ніякої поживної цінності: ковбасах, майонезі, кетчупі, газованих напоях і фастфуді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *