Названі правила зберігання продуктів в холодильнику

Стали відомі правила зберігання продуктів в холодильнику. Ті з них, що можуть тривалий час залишатися придатними до вживання, потрібно розміщувати на дверцятах побутового приладу.

Холодильник

До таких можна віднести соуси, курячі яйця, вершкове масло. Продукція молочної галузі повинна поміщатися на верхній полиці, тоді як продукти з невеликим терміном придатності, подібні м’ясу і рибі, потрібно класти в нижню частину камери. Для останніх також хорошим рішенням буде використання нульової камери, але така є не в кожному холодильнику. Експерти не радять зберігати в заморожуючій техніці цитрусові, картоплю, ананаси, манго, банани.

Крім цього, бажано відмовитися від використання пластикових контейнерів, оскільки вони можуть генерувати небезпечні з’єднання. Кращими є елементи зі скла і порцеляни. Організовувати прибирання холодильника потрібно не рідше разу на місяць. Сама процедура повинна проходити з протиранням м’якою вологою серветкою. Важливо виключити можливість розмноження шкідливих бактерій, повідомляє Інфореактор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *