Названі перші симптоми раку шлунка

Медики назвали перші симптоми раку шлунка. Рання діагностика небезпечного захворювання надасть більше шансів на лікування, серед ознак недуги відзначена підвищена температура і швидка перевтома.

Виразка шлунка

Важливо визначити хворобу на початковому етапі її розвитку. Раку шлунка передує зміна смакових звичок, зниження апетиту, печія і нудота. Далі йдуть слабкість, апатія і низька працездатність. Захворювання важко піддається ранній діагностиці, так як більшість симптомів спостерігаються і при інших захворюваннях, що не належать до онкологічних: гастрит, виразка та інші.

У той же час лікарям необхідно розпізнати швидко розвивається небезпечну хворобу. Слід звертатися до медиків при дискомфорті верхньої частини живота, включаючи тяжкість або болі. Далі називають відчуття переїдання, блювоти, загальну слабкість і недокрів’я.

Для раку шлунка характерні й інші ранні ознаки: депресивні стани, дратівливість, апатія і безпричинна слабкість. До групи ризику входять чоловіки після 50 років, причиною захворювання є шкідливі звички, нездорове харчування, підвищена радіація і генетична схильність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *