Названі ознаки, які вказують на предіабет

Стан, при якому показники глюкози в крові вище нормальних, але недостатньо високі, щоб поставити діагноз діабету, відомий як предіабет, і про нього можуть говорити певні зміни в стані організму.

Цукровий діабет

Фахівцями були названі ознаки, які вказують на предіабет, що характеризується вже тим, що сталося порушенням вуглеводного обміну, яке сприяє зростанню концентрації глюкози в організмі. Одним з таких симптомів можуть бути проблеми зі шкірою, повідомляє портал «Рамблер». Зокрема, лікарі радять звертати увагу на потемніння в області ліктів, колін, пахв і шиї, а також виникнення дрібних шкірних утворень – фібром, особливо, на плечах або спині.

Іншим знаком можливого предіабету є збільшення жирових відкладень на животі. Скупчуються тут жир корелює з розвитком резистентності до інсуліну, з якої безпосередньо пов’язане збільшення рівня цукру в крові.

Поганий сон також може означати високий ризик предіабету. Недосипання сприяє більш активному синтезу гормону стресу кортизолу, який підвищує резистентність клітин до інсуліну.

Ще однією ознакою, що вказує на предіабет, є погіршення зору. Дана проблема обумовлена ​​негативним впливом підвищеного рівня цукру в крові на стан кровоносних судин очей.

Не варто ігнорувати і підвищену стомлюваність. Якщо втома виникає навіть після невеликих навантажень, це може вказувати на характерні для предіабету коливання рівня цукру в крові.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *