Названі ознаки нестабільного рівня цукру в крові

Нестабільний рівень цукру в крові відбивається на самопочутті і функціях різних органів. Зміни апетиту, тяга до певних продуктів, збільшення жиру в області живота – ці та інші ознаки вказують на проблему.

Діабет

Нестабільним рівень цукру стає, коли відбуваються його різке зростання або зниження. Подібні зміни відображають порушення у виробництві інсуліну і реакціях на нього клітин організму – подібні процеси часто асоціюються з розвитком діабету 2 типу.

Експертами були названі ознаки нестабільного рівня цукру в крові.

Незвичайний голод. Якщо, незважаючи на достатню кількість їжі, що вживається за день, людина все одно відчуває себе голодною, постійно шукає, чим перекусити, – це може говорити про коливання цукру від високих концентрацій до дуже низьких. Такі “гойдалки” можуть бути обумовлені якістю їжі: надлишком простих вуглеводів, недоліком клітковини. Для діабету вони також типові.

Відкладення в області живота. Надлишок жирової маси на животі нерідко сигналить про інсулінорезистентність, що означає зниження чутливості клітин до гормону інсуліну, який нормалізує концентрацію глюкози в крові. Оскільки організм перестає реагувати на нього адекватно, утворюються надлишки цукру, що відправляються в жирові запаси.

Тяга до солодкого. Постійне бажання їсти солодощі не можна вважати нормальним явищем. Дана ознака – ймовірний сигнал різких падінь рівня цукру в крові, властивих діабету 2 типу.

Епізоди сильної втоми. Це теж одна з ознак низького рівня цукру в крові, обумовленого надмірним виробленням інсуліну, до якої призводить інсулінорезистентність.

Розлади сну. Захворювання на діабет 2 типу значно підвищує ризик виникнення нічного апное, синдрому неспокійних ніг, інших порушень, що негативно впливають на якість сну.

Пригнічений психоемоційний стан. Коливання рівня цукру в крові відбиваються на настрої. Його зниження часто викликає підвищену дратівливість, підсилює тривожність, депресивні стани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *