Названі ознаки на обличчі, що видають людину з алкоголізмом

Давнє зловживання спиртним, алкоголізм певним чином змінює зовнішність, так що проблему можуть видавати деякі ознаки, помітні на обличчі.

Алкоголь

Експертами були названі ознаки на обличчі, що видають людину з алкоголізмом. Поява таких симптомів пов’язано зі зміною стану внутрішніх органів, пише портал “Рамблер”.

Колір обличчя. Воно може набувати червоний відтінок – це наслідок розширених кровоносних судин. На відміну від людей, які червоніють тільки після випивки, алкоголіки зберігають червоність навіть коли не п’ють.

Але у тих, хто зловживає давно, обличчя може ставати жовтуватим, що є ознакою проблем з печінкою і неадекватною переробки жовчного пігменту білірубіну.

Набряклість. Алкоголь відомий властивістю викликати як зневоднення, так і затримку рідини в тканинах. Ознакою, що видає людини з алкоголізмом, є характерна набряклість обличчя – набряки виникають на ділянках з найбільш тонкою шкірою: на щоках, під очима.

Червоні очі. Алкоголь сприяє коливаннями тиску і разом з цим – розширенню і звуженню судин. Подібні зміни можуть сприяти тому, що дуже тонкі судини в очах, не витримавши навантаження, почнуть лопатися. В результаті починають червоніти білки. Якщо людина-алкоголік “зі стажем”, його очні білки можуть жовтіти через скупчення білірубіну або цирозу печінки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *