Названі категорії людей, найбільш схильних до негативного впливу спеки

Підвищена температура повітря в літній період може провокувати погіршення стану здоров’я у багатьох людей, підвищуючи ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда, гіпертонії і гіпотонії. Лікар-терапевт столичної лікарні Марина Анісімова назвала категорії громадян, найбільш схильних до негативного впливу спеки.

Спека

У спекотну літню погоду лікарі рекомендують вживати велику кількість рідини, віддаючи перевагу прохолодній чистій воді. Це допоможе уникнути «висихання», тобто загустіння крові, внаслідок чого зростає ризик розвитку тромбів, підвищується тиск і погіршується стан людей з захворюваннями серцево-судинної системи.

Особливо важко переносити спеку маленьким дітям, літнім або в силу хвороби ведуть малорухливий спосіб життя людям, жінкам в період вагітності, а також мають проблеми з серцем і судинами.

Терапевт рекомендує названим категоріям населення менше перебувати під прямими сонячними променями в пік спеки, обов’язково вживати багато рідини, надягати головні убори, а при виборі одягу віддавати перевагу вбранню з натуральних «дихаючих» тканин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *