Названі види чаю для більш інтенсивного спалювання жиру

Деякі види чаю добре допомагають боротися із зайвою вагою, сполуки, що містяться в них сприяють більш інтенсивному спалюванню жиру. Серед таких чаїв фахівцями були названі м’ятний, зелений, білий.

Чай з м'ятою

М’ятний чай. Як показало дослідження, опубліковане в Journal of Neurological and Orhopaedic Medicine, запах м’яти ефективно пригнічує відчуття голоду. Регулярне пиття м’ятного чаю допомагає їсти менше, в результаті тіло починає розщеплювати жир з відкладених запасів.

Чай матчу. Напій містить інгредієнти, які, з одного боку, стимулюють розщеплення жиру, а з іншого – запобігають утворенню нових його відкладень, особливо на животі. Особливо інтенсивне спалювання жиру відбувається, якщо крім вживання чаю виконуються фізичні вправи.

Зелений чай. Даний вид чаю містить багато кофеїну, який стимулює обмін речовин і разом з цим робить більш інтенсивними процеси спалювання жиру для виробництва енергії.

Білий чай. Інгредієнти напою блокують утворення нових жирових клітин і в той же час стимулюють обмін речовин, так що накопичений жир тілом витрачається активніше. До того ж чай дуже хороший на смак, повідомляє журнал Freundin (Німеччина).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *