Названо 9 ознак залежності організму від цукру

Зарубіжні дієтологи перерахували 9 ознак залежності організму від цукру. Одним із сигналів є часте занепокоєння.

Цукор

Лікарі, як правило, радять скоротити вживання цукру через безліч несприятливих наслідків, серед яких погіршення імунітету і роботи серцево-судинної діяльності, метаболічні порушення, пошкодження печінки, посилення запальних процесів. У зв’язку з чим дієтологи розповіли, які знаки вказують на залежність від рафінаду.

Зокрема, однією з ознак є бажання постійно їсти протягом дня, а не тільки між прийомами їжі, другий сигнал – порушення сну, в тому числі безсоння і погане самопочуття після пробудження. У цьому ж списку зниження захисних сил організму, що проявляється в схильності до простудних захворювань.

Варто насторожитися і в тому випадку, якщо без вживання цукру починає проявлятися занепокоєння, а при отриманні бажаних ласощів настрій відразу ж поліпшується. Те, що організм вже вимагає ласощі, вказує і гостре бажання їсти вуглеводи. Ласуни також не уявляють своє життя без цукерок і тістечок після кожного прийому їжі.

Про залежність сигналізує і безперервна лінь і млявість. Такі люди нерідко не можуть зосередитися, що позначається і на робочій продуктивності і на виконанні звичних домашніх обов’язків. Мало того, навіть якщо на початку дня життєва енергія на належному рівні, її не вистачає надовго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *