Названо 9 властивостей зеленого чаю, які шкодять здоров’ю

Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали 9 властивостей зеленого чаю, які можуть нашкодити нормальному функціонуванню організму людини, спровокувавши ряд захворювань. В основному небезпека вживання даного напою пов’язана з наявними в складі кофеїном, що провокує у людини тривожні реакції.

зелений чай

У зеленому чаї велика кількість дубильних речовин, тому існує високий ризик проблем зі шлунком і запорів. Особливо небезпечно пити напій відразу після пробудження, попередньо не поснідавши.

Також зелений чай зменшує здатність організму засвоювати залізо, а це може стати причиною розвитку анемії. Високий вміст кофеїну провокує розвиток безсоння і проблем з нервовою системою, а крім того в ряді випадків призводить до збоїв серцевого ритму.

Не рекомендують експерти вживати зелений чай людям з глаукомою, так як напій підвищує тиск, в тому числі і внутрішньоочний. Той же кофеїн напої нерідко стає причиною внутрішньої кровотечі, діареї, нудоти, тремору кінцівок, а підвищене сечовипускання після чаю сприяє «вимиванню» кальцію з організму, що нерідко стає причиною розвитку остеопорозу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *