Названо 7 методів захисту від раку шкіри

Онкологічні захворювання з кожним роком набувають все більших масштабів серед жителів різних країн, але цю проблему можна запобігти, дотримуючись рекомендацій спеціалістів. Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали 7 способів, які допоможуть людині захиститися від розвитку раку шкіри.

сонцезахисний крем

У першу чергу не варто нехтувати сонцезахисними кремами, використовуючи їх не тільки на пляжі. Експерти рекомендують через кожні 2-3 години наносити на шкіру крем з SPF-30, незалежно від погодних умов і пори року.

У літній період, коли підвищена сонячна активність, перед виходом з дому треба одягати головний убір, захищаючи від ультрафіолету шкіру обличчя і шиї.

У пік сонячної активності не бажано перебувати довго під відкритим сонцем, вибираючи місця в тіні дерев або під парасольками. Ще один метод захисту від раку шкіри – максимально закритий одяг – довга спідниця або штани, блузи, що закривають руки і плечі.

Не бажано влітку перебувати під відкритим сонцем в період з 11 до 16 години дня, проводячи цей час в приміщенні або в тіні. Шкіру навколо очей і сітківку допоможуть уберегти сонцезахисні окуляри.

Крім того, з метою профілактики раку шкіри потрібно дотримуватися здорового харчування, вживаючи більше антиоксидантів, а також багатих вітамінами A і E продуктів. У щоденному раціоні повинні бути горіхи, насіння, гарбуз, морква та інші корисні овочі, фрукти і злаки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *