Названо 6 простих правил, які допоможуть помітно покращити здоров’я

Існує величезна кількість людей, яким хотілося б поліпшити стан свого здоров’я і продовжити життя. Ось тільки далеко не всі з них знають, якими засобами і методами можна домогтися такого результату. Фахівці розповіли про шість простих правил, яких необхідно дотримуватися щоранку, щоб поліпшити загальний стан організму.

Стакан води біля ліжка

Наприклад, найперше, що потрібно зробити відразу ж після пробудження, навіть не піднімаючись з ліжка, це виконати тибетську гімнастику – вона допомагає запустити обмін речовин і пробудити організм. Далі слід встати, причому неодмінно з правильної ноги. Це твердження звучить як жарт, але насправді є досить ефективним, стверджують експерти.

Визначити ногу, з якою краще вставати, досить просто. Потрібно по черзі закривати пальцем ніздрі, з’ясовуючи, через яку з них дихається легше – саме така нога і підійде для першого торкання підлоги в новий день.

З третім правилом знайомі багато, полягає воно в тому, щоб неодмінно випити вранці натщесерце склянку прохолодної води, що допоможе запустити травну систему і навіть сприятиме очищенню організму.

Наступне правило є надзвичайно важливим. Після води кишечник слід очистити, а тому необхідно відвідати туалет. Причому, якщо кишечник щоранку не очищається, це може бути ознакою проблем зі здоров’ям і вимагає правильного налаштування організму. Після виконання цієї процедури слід приступити до п’ятого правила – очистити зовнішню оболонку тіла, тобто прийняти душ.

Останнім пунктом в рекомендаціях фахівців є медитація, яка допомагає очистити розум, схильному в повсякденному житті різного роду роздратування і стресів, передає Planet Today.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *