Названо 5 простих способів захисту від розвитку раку товстої кишки

Зокрема, протистоїть онкологічному захворюванню додавання в раціон вітаміну С.

Рак кишки

За словами фахівців, багато людей ігнорують симптоми того, що товсту кишку необхідно позбавити від токсинів. В іншому випадку підвищується ризик розвитку злоякісного новоутворення. Згідно з дослідженням, вітамін С успішно справляється з очищенням кишечника. Ідеальним варіантом для цієї мети служить вживання хрестоцвітних овочів, цитрусових, що дозволить поліпшити і загальний стан здоров’я. Також медики радять додати в раціон пробіотики, визнані “хорошими” бактеріями. Їх робота полягає в тому, що вони зупиняють запалення і покращують роботу шлунково-кишкового тракту. Прикладами є йогурт, натуральний яблучний оцет і деякі види сиру.

Третя рекомендація – не забувати про крохмалисті продукти, в числі яких картопля, рис, бобові, зелені банани і злаки. Вони стимулюють роботу товстої кишки за рахунок збільшення кишкових бактерій, тим самим і знижується ризик раку. Проста звичка – пиття достатньої кількості води також працює на користь здоров’я, так як низьке споживання рідини є частою причиною запорів, пов’язаних із запаленням. Овочі з високим вмістом води, такі як огірок, цукіні, селера, помідори, кавуни і полуниця, також допоможуть вирішити проблему.

Вживання в їжу великої кількості продуктів з клітковиною теж протистоїть небезпечній хворобі. Крім того, такі дієти живлять «хороші» бактерії, що сприяє мінімізації симптомів синдрому роздратованого кишечника, хвороби Крона і виразкового коліту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *