Названо 3 продукти, які прискорено позбавляють від жиру на животі

Зарубіжні дієтологи перерахували 3 продукти, які допомагають прискорено позбутися від жиру на животі. Зокрема, до вживання рекомендовані яблука.

Жир

Яблука багаті вітамінами і антиоксидантами, тому це ідеальна їжа для спалювання жиру в животі, впевнені фахівці з харчування. Щоб отримати відчутні результати, рекомендується їсти по три штуки плоду щодня. Також варіантом є поєднання продукту з вівсянкою після пробудження.

У свою чергу банани є відмінним джерелом калію, кальцію, магнію та інших корисних речовин, вони швидко насичують і покращують роботу всіх систем організму. Дієтологи радять віддавати їм перевагу між прийомами їжі, тільки перестаратися з ними не варто на увазі високої калорійності.

У цьому ж списку цитрусові, багаті вітаміном С, який знижує рівень інсуліну і змушує організм засвоювати жири швидше. Ідеальним варіантом служать апельсини, грейпфрут, лимони. Що стосується напоїв, то прискорено позбутися від жиру на животі допоможе зелена кава, яка містить хлорогенову кислоту, котра уповільнює всмоктування цукру в травному тракті, що дозволяє активним чином спалювати накопичений жир. Крім того, тіло активним чином позбавляється від токсичних речовин. Для отримання більшого ефекту дієтологи радять випивати чашку напою вранці натщесерце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *