Названо 3 ознаки раку кишечника, які легко не помітити

У Національній службі охорони Здоров’я Великобританії (NHS) назвали 3 ознаки раку кишечника, які легко не помітити. Медики кажуть, що навіть незначні зміни в роботі органу травлення можуть свідчити про онкологічну хворобу.

Рак кишки

Лікарі ознайомилися зі скаргами тисяч пацієнтів зі злоякісними утвореннями в кишечнику і виділили 3 симптому, часто ігноруються людьми. До них відносяться кров в стільці, зміна роботи кишечника і неприємні відчуття в животі. Навіть перший з названих симптомів не змушує людину відвідати лікаря. Варто звернутися за консультацією до лікаря, якщо стілець став слабкіше і рідині.

Перераховані ознаки є симптомами раку кишечника. Вони з’являються досить часто, але люди не звертають увагу на сигнали організму, погіршуючи ситуацію. Названі ознаки вимагають обстеження, але це не означає, що при їх наявності людина однозначно захворіла на рак. Діагноз може поставити виключно лікар, керуючись результатами аналізів.

Згідно з медичною статистикою, злоякісні пухлини кишечника частіше утворюються у любителів жирної, смаженої і гострої їжі з мізерним вмістом рослинної клітковини. Крім цього, велика кількість м’ясних страв в раціоні сприяє розвитку раку. Для профілактики хвороби рекомендується регулярно обстежуватися у лікаря, особливо особам старше 50 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *