Названо 3 напої, що тримають під контролем рівень цукру в крові

Медики з Великобританії представили увазі 3 напої, які дозволяють тримати під контролем рівень цукру в крові. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Діабет 2 типу – це стан, при якому організм бореться за вироблення достатньої кількості інсуліну. Коли це відбувається, рівень цукру в крові може піднятися до небезпечної позначки, що в кінцевому рахунку пов’язано з низкою ускладнень.

Щоб знизити ризики, лікарі радять мінімізувати в раціоні вживання солі, жирних і оброблених продуктів, цукру. У результаті досліджень з’ясувалося, що чай є простим, недорогим засобом профілактики або уповільнення розвитку даного захворювання.

Вчені відзначили, що необхідні подальші спостереження, щоб побачити, який – чорний або зелений краще в цьому відношенні.

Другим рекомендованим напоєм визнаний несолоний томатний сік. Це вдалося довести японським вченим, які залучили до експерименту 481 учасника. Добровольцям було необхідно пити його регулярно протягом року.

Згідно з дослідженнями, артеріальний тиск знизився в середньому на 3% у 94 учасників з діагностованою гіпертонією. Були виявлені і поліпшення з боку рівня цукру в крові.

У цей же список експерти віднесли чайний гриб, що впливає як на артеріальний тиск позитивно, так і рівень цукру в крові. Серед інших прикладів ферментованих продуктів: натуральний йогурт, кімчі, місо і темпі.

Алкоголь не є фактором ризику розвитку діабету 2 типу, але він може містити багато калорій, які призводять до збільшення ваги, що підвищує ймовірність захворювання. Лікарі радять відмовитися від вживання пива, елю, сидру, віддавши перевагу сухому вину в помірній кількості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *