Названо 3 кращі продукти для швидкого позбавлення організму від токсинів

Зарубіжні медики назвали 3 кращі продукти для швидкого позбавлення організму від токсинів. Одним з них є лимон, повідомляє видання Bright Side.

Горіхи

Як пояснили лікарі, є кілька попереджувальних знаків, що видаються тілом, які вказують на накопичення в організмі токсинів, котрі згубно позначаються на стані здоров’я. Серед таких сигналів часті головні болі, збільшення ваги, безсоння, відчуття втоми. Найчастіше це пов’язано із занадто великою кількістю харчових виробів, які мають в своєму складі штучні ароматизатори.

Медики віднесли до одних з кращих продуктів горіхи за рахунок вмісту в них антиоксидантів, що очищають нирки і внутрішні органи. У списку переваг також поліпшення роботи серцево-судинної і нервової систем, мозку.

Лимони також визнані медиками одними з кращих продуктів для очищення організму за рахунок вмісту в них вітаміну С. Цитрусові активізують захисні функції тіла від впливу вільних радикалів, тим самим запобігаючи процеси старіння. У цьому ж списку часник, багатий фітонцидами, сіркою, йодом, германієм, вітамінами, що в комплексі призводить до потужного оздоровлюючого ефекту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *