Названо 3 кращих напої для зниження кров’яного тиску

Медики з Великобританії представили увазі 3 найкращих напою для зниження кров’яного тиску. Доводи експертів опублікувало закордонне видання Express.

зелений чай

Високий кров’яний тиск може збільшити ризик серйозних проблем, включаючи серцеві напади та інсульти. Експерти радять обмежити споживання солі і додати в раціон більше фруктів і овочів. Як показали дослідження, три напої не менш успішно справляються з цим завданням.

Вчені проаналізували 25 рандомізованих контрольованих випробувань, які є золотим стандартом наукових досліджень, щоб виявити зв’язок між різними типами чаю і гіпертонією. Як з’ясувалося, довгострокове вживання зеленого чаю приводить до поліпшення показників АТ, чорний чай виявився другим у списку.

Неодноразово було доведено, що регулярний прийом декількох видів пробіотичних бактерій сприяє нормалізації кров’яного тиску, в зв’язку з чим напій з чайного гриба визнаний ідеальним в цьому відношенні. Інші приклади ферментованих продуктів включають в себе: натуральний йогурт, кимчи, місо і темпі.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *