Названо 3 ефективних напої для швидкого засипання

Медики з Великобританії представили увазі 3 найефективніших напої, які сприяють швидкому засипанню. Матеріал відповідного змісту опублікований у виданні Express.

Засинає

Сон є важливою частиною життя людини, і його відсутність може привести до серйозних проблем зі здоров’ям, серед яких збільшення ризику ожиріння, серцево-судинних захворювань і діабету. Однією з можливостей швидше заснути є вживання перед сном молока з додаванням банана. Це пояснюється тим, що в першому компоненті є білок, що містить триптофан, яка викликає сон амінокислоту, який необхідний організму для вироблення серотоніну, який бере участь у виробленні мелатоніну, гормону, який контролює цикл сну і неспання. Плід, в свою чергу, сприяє розслабленню м’язів.

Вишня є одним з небагатьох продуктів, які містять мелатонін, терпкий сік з неї – триптофан. Дослідження показали, що вживання напою два рази в день протягом двох тижнів збільшує час сну майже на 90 хвилин серед літніх людей з безсонням, що слід взяти до уваги.

Куркума має в своєму складі величезну кількість корисних речовин. Експерименти також показали її здатність покращувати якість сну і прискорювати засинання. Ідеальним рішенням є додавання в приправу молока. Склад не тільки знижує тривожність, але і має протизапальні властивості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *