Названо 10 продуктів, які не рекомендовані для зберігання в холодильнику

Велика частина продуктів передбачає зберігання в охолодженому вигляді, але для деяких такі умови категорично не підходять, так як в підсумку вони можуть втратити всі корисні властивості і зіпсуватися. Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали ТОП-10 продуктів, які не варто тримати в холодильнику.

Такі корисні помідори

Неочищена цибуля в холодильнику піддається вологості, внаслідок чого стає м’якою і може запліснявіти. Розрізаний овоч можна охолоджувати, але попередньо її слід помістити в герметично закритий пакет або посуд, що також допоможе уникнути появи неприємного запаху всередині холодильника.

Те ж стосується і часнику, який краще зберігати в сухому прохолодному місці з хорошою вентиляцією. Авокадо також не варто піддавати охолодженню, так як низькі температури порушують процес дозрівання. Незважаючи на тривалий термін зберігання кокосової олії, її не слід поміщати в холодильник, тому що в підсумку текстура продукту змінюється в гіршу сторону.

Помідори під впливом низької температури зморщуються і втрачають колір шкірки, тому їх краще зберігати в мисці разом з овочами або фруктами поза побутового пристрою.

Не місце в холодильнику і салатним заправкам, а також різним спеціям, що втрачають в холодному і вологому середовищі корисні властивості.

Кавуни і дині до нарізки краще тримати в коморі або на кухні, а залишки загорнути в плівку і зберігати в холодильнику не довше 3-4 днів. Також не рекомендують експерти піддавати температурним коливанням шоколад, що стає під впливом холоду грубішим і твердішим.

І останній продукт ТОП-10 – варення, яке слід зберігати в сухому прохолодному місці, наприклад, коморі, до півроку, а в підвалі навіть до 1-2 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *