Названо причини появи білого нальоту на язиці і способи лікування

Не рідко на язиці дорослої людини з’являється білий наліт. У таких випадках необхідно терміново звертатися до лікаря, щоб виявити причини і приступити до правильного лікування.

Білий наліт на язиці

nhs.uk

Білий наліт, особливо якщо проявляється щільним шаром, а потім набуває коричневого відтінку, говорить про хворі внутрішні органи.

Головною причиною появи нальоту стає поява в роті різних хвороботворних бактерій. Через це знижується слиновиділення і з’являється неприємний запах з рота.

Лікарі рекомендують в таких випадках ретельніше чистити зуби, як можна частіше полоскати рот содою, сіллю і трав’яними бальзамами.

Якщо посилена гігієна не допомагає і наліт залишається, то тут виникає необхідність відвідування поліклініки. Такі прояви можуть виникати з-за зниженого імунітету; появи кандидозу; розвитку дисбактеріозу або розвивається хвороби органів шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Як правило, в цих випадках після обстеження лікар призначає антибіотики, антисептики місцевої дії. Вони нормалізують мікрофлору в роті, перешкоджають накладенню нового нальоту.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *