Названо причини відмови їсти суп кожен день

Суп є одним з найпопулярніших страв багатьох людей. Він вважається корисним для сприятливої роботи шлунка і організму в цілому, але нові факти спростовують необхідність щоденного вживання цієї їжі.

овочевий суп

В Італії суп варять вдома тільки в разі захворювання одного з членів сім’ї. Згідно з новими даними, здоровій людині не обов’язково кожен день їсти суп, який складається з води, овочів, крупи і м’яса. Все це можна з’їсти окремо, а організм добре засвоює рідке і тверде в різний час.

Як правило, суп не може повноцінно наситити людину, всього його вистачає на 1-1,5 години, після чого людина знову відчуває голод. Одночасно приймати в їжу перше, друге і чай або компот теж шкодить здоров’ю. Рекомендується з’їсти салат, шматок м’яса з гарніром з круп.

Не факт, що суп в результаті може виявитися абсолютно корисним. Бульйон вариться на м’ясі тварин, а покупці майже не цікавляться, де і в яких умовах виростили свиню або курку. Фермери можуть використовувати гормони росту, створені хімічним шляхом, для швидкого вирощування худоби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *