Названо початкові ознаки тромбів в судинах

Серед початкових ознак утворення тромбів в судинах фахівцями називаються безпричинні задишка і кашель, набряки, зміна зовнішнього вигляду шкіри.

Тромб

Тромби в судинах, що викликають порушення кровопостачання найважливіших органів, значно підвищують ризик серцевого нападу, інсульту, інфаркту. Експертами були названі початкові ознаки небезпечних згустків крові.

За їх словами, сигналами тромбозу можуть бути задишка і кашель без причини. Виникаючи на тлі нормального в цілому стану, вони можуть бути покажчиками на можливі тромби, що збираються навколо легенів. Якщо додатково відчуваються біль у грудях при вдиху, запаморочення, не виключена наявність згустків крові в самих легких.

Також серед початкових ознак тромбів в судинах названий набряк однієї з кінцівок. Спровокувати дане порушення може погіршення кровотоку до певних частин тіла – найчастіше воно виявляється наслідком тромбозу глибоких вен. Також про нього говорять раптові болі, судоми в ногах.

Інша ознака тромбів – виникнення теплих навпомацки червоних смужок на шкірі паралельно венах. Ці симптоми були названі медиками виданню “Рамблер / доктор”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *