Названо отруйні продукти харчування на кожному столі

Деякі нешкідливі на вигляд фрукти і овочі містять органічні отрути, які здатні проникнути в організм. Вони потрібні рослинам для досягнення стиглості, тому людині краще не їсти їх для безпеки здоров’я.

Вишні

Одним з найбільш популярних продуктів харчування в Україні є картопля, яка містить в собі глікоалколоїд соланін, що надає шкірці зелений колір. Вживання в їжу коренеплоду з такою речовиною може спровокувати галюцинації, блювоту і нудоту. Він руйнується при термічній обробці тільки при температурі вище 250 градусів, а значить, що в процесі звичайного варіння все одно залишається в певній кількості в готовому продукті.

Кісточка вишні містить амігдалін, тому при її пошкодженні в організм потрапить ціанід. У разі вживання декількох таких кісточок з людиною нічого не трапиться, так як імунітет справляється з незначним обсягом даного токсину, але у великій кількості це може бути небезпечно.

Стиглий плід помідора безпечний і його можна їсти, але слід зберігати обережність з листям, стеблами і зеленими ягодами. У них міститься вищезгаданий токсин соланін, який присутній в картоплі. Коли помідор стає рожевим, кількість отрути скорочується, але перед з’їданням необхідно вирізати плодоніжки, тому як в ній є все той же отруйний елемент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *