Названо небезпечне захоплення літніх людей з фатальними наслідками

Медики виявили небезпечне захоплення літніх людей, яке може мати фатальні наслідки. Йдеться про зловживання алкоголем.

Як випливає з даних, представлених комерційним медичним страхуванням Німеччини, за 10 останніх років в житті людей покоління 65+ спостерігається небезпечна тенденція.

Вони серйозно зловживають алкоголем. У період з 2007 по 2017 роки кількість літніх пацієнтів, що випивають спиртне регулярно і у великих кількостях, зросла на дві три.

При цьому медики кажуть, що реальна кількість залежних від алкоголю може бути набагато вище. Зростання фахівці оцінюють як «кричуще». Регулярно вживають спиртне приблизно 95% чоловіків у віці від 70 до 74 років. Старші люди п’ють ще більше.

Причини такого ризикованого захоплення бувають різними, найчастіше це самотність, ізольованість і відчуття власної непотрібності.

При цьому наслідки пияцтва в літньому віці бувають страшними. У людей починаються порушення сну, дезорієнтація, а також спостерігається невиразна мова та інші ознаки, які родичі списують на вік.

Медики нагадують, що в літньому віці від спиртних напоїв краще відмовитися повністю. Допускається лише 10 грамів чистого алкоголю в день, а це або 250 мл пива, або 100 мл вина. Два дні на тиждень повинні бути абсолютно тверезими. Якщо літня людина вживає медикаменти, спиртного в її житті взагалі не може бути.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *