Названо найнебезпечніші помилки при повсякденному приготуванні їжі

Ряд насичених мікроелементами продуктів можуть втратити свої корисні властивості через неправильне приготування. З метою забезпечення здоров’я потрібно уникати найбільш поширених помилок, які допускаються під час приготування їжі.

Готувати їжу

Фахівці не радять варити гречку на молоці, оскільки крупа містить багато заліза, а рідина – кальцію. Ці мікроелементи не можуть бути засвоєні разом, внаслідок чого з’являється ризик виникнення проблем з травленням. Картоплю, крім позеленілої, радять варити в шкірці. Це дозволить зберегти більше поживних речовин.

Корисні сполуки в моркві будуть засвоєні краще в разі варки. Капуста рекомендується до вживання в квашеному вигляді або після варіння з жирними продуктами. Баклажани бажано запекти перед подачею на стіл, оскільки процес смаження викликає виділення ними нітратів. Аналогічним методом радять готувати гарбуз, без зняття з овоча шкірки. Томати несуть користь у відварному і сирому вигляді. Свіжі овочі насичені вітаміном C, а в варених можна знайти лікопін, який входить до складу препаратів, що використовуються в разі вегето-судинної дистонії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *