Названо найнебезпечніші наслідки зловживання алкоголем

Експерт з Нью-Йоркського університету Сьюзен Маккуїллан представила увазі найнебезпечніші наслідки зловживання алкоголем. У цей список включені не тільки проблеми з фізичним здоров’ям, але і психічним.

Алкоголь

За словами Сьюзен Маккуїллан, навіть якщо надмірне вживання алкоголю не призводить до сумних подій на місці, і навіть якщо розлад, пов’язаний із згубною звичкою, не діагностується, пияцтво надає глибокий вплив з плином часу на кожну частину організму.

Серед найбільш небезпечних наслідків захопленнями спиртними напоями: висока ймовірність розвитку онкологічних захворювань травного тракту (рот, горло, стравохід, товста кишка). Якщо мова йде про жінок, то збільшується ризик раку молочної залози. Сюди ж слід віднести захворювання печінки, збої в роботі серцево-судинної системи, серед яких підвищення кров’яного тиску.

Що стосується психологічної складової, то такі люди схильні до депресії, тривожності, мають проблеми з навчанням і пам’яттю.

Надмірне вживання алкоголю також перешкоджає репродуктивному здоров’ю та сексуальному функціонуванню, впливаючи на активність і виробництво сперми у чоловіків, порушення менструального циклу і підвищений ризик безпліддя у жінок.

У представниць прекрасної статі є висока ймовірність викидня, діагностування розладів алкогольного спектру у плода. Експерти радять наполегливим чином задуматися, чи вартує згубна звичка таких проблем зі здоров’ям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *