Названо найкращі засоби для підвищення потужності мозку

Медики з Великобританії представили увазі найкращі засоби, які дозволять підвищити потужність мозку. Список включає в себе риб’ячий жир і вітаміни групи В. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Мозок

За словами медиків, обрані засоби збільшують приплив крові до мозку, що дозволяє значно поліпшити його функції, включаючи пам’ять. Здоровий головний орган центральної системи здатний краще справлятися зі стресом і здатністю регулярно спілкуватися.

Першим в цьому списку заслужено стоїть риб’ячий жир, так як він є джерелом докозагексаєнової і ейкозапентаєнової кислот. Два типи Омега-3 жирних кислот дають можливість значно підвищити когнітивні здібності.

Хорошим засобом в цьому відношенні є і група вітамінів В, що підтверджено дослідженням, в якому людям старше 70 років протягом двох років рекомендували приймати В12, фолієву кислоту. Пацієнти раніше страждали від погіршення пізнавальних здібностей. Експеримент показав, що прийом доповнень загальмував цей процес.

Вітамін D дає багато переваг для здоров’я. Активна речовина підтримує зростання нових клітин мозку і стимулює видалення амілоїду, перш ніж це призводить до розвитку хвороби Альцгеймера. Коли людина має низький його рівень, це прискорює втрату пам’яті і збільшує ризик розвитку деменції, що також було доведено дослідженнями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *