Названо найгірші види сумок, що призводять до проблем зі спиною

Зарубіжний експерт Дуг Джонс розповів про найгірші види сумок, які можуть призвести до серйозних проблем зі спиною. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Daily Mail.

Шкіряна сумка

Знаменитий фізіотерапевт Дуг Джонс з Манчестера, який подолав свою особисту боротьбу за здоров’я і кинув виклик чотири роки тому після пухлини мозку, майже вбила його, є прихильником здоров’я і благополуччя. Експерт стурбований, що багато представниць прекрасної статі зовсім себе не бережуть, віддаючи перевагу сумкам, які їх калічать. Слід врахувати і надмірну вагу даних виробів.

“Носіння важких сумок протягом тривалих періодів часу день у день може бути проблематичним для постави. Це призводить до довгострокового пошкодження шиї і спини», – попереджає фахівець.

Одним з найгірших варіантів виробу є сумка для ноутбука, яка є дуже важкою через переносного персонального комп’ютера, а також пов’язаних з ним кабелів і інших пристроїв. Найчастіше мова йде про навантаження на одне плече.

Сумка на плече призводить до не менших проблем з хребтом і шиєю. Такі варіанти пов’язані з тим, що люди намагаються покласти в неї якомога більше речей, у зв’язку з чим ідуть наступні скарги на конкретну сторону тіла. У цьому списку виявився і спортивний варіант, який додає більше напруги задній частині шиї.

Ідеальними є рюкзаки, які слід носити на обох плечах, щоб вага сумки і її предметів був більш рівномірно розподілена. Це означає, що виріб не фокусує напругу в якій-небудь одній області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *