Названо найбільш небезпечні види раку

Злоякісні пухлини рідко піддаються лікуванню і дуже важко виявляються, тому вважаються найнебезпечнішими захворюваннями. Але медики виділили три типи онкологічних захворювань, які становлять найбільшу небезпеку для людини.

Рак

Найбільша кількість померлих пацієнтів від онкології в Україні за останній рік стали жертвами раку підшлункової залози. Зазвичай хворі на цю недугу не поспішають звертатися до лікаря, думаючи, що у них звичайне отруєння або діарея. Також це захворювання виявляють вже на пізніх стадіях, оскільки мало хто робить УЗД органів живота.

Другим за небезпекою захворюванням вважається рак печінки і печінкових проток. Дуже часто воно виникає у людей, що мають проблеми з алкоголем. Медики відзначають, що печінка не може боліти, тому хворі навіть не відчувають розвитку захворювання.

На третьому місці розташувався рак стравоходу. Його зазвичай провокують шкідливі звички: вживання алкоголю, неправильне харчування, куріння та інші. Симптоми захворювання можна сплутати зі звичайною втомою: хворий стрімко худне, швидко втомлюється і втрачає апетит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *