Названо найбільш корисні для печінки продукти повсякденного раціону

Повсякденний раціон безпосередньо впливає на все наше тіло, включаючи внутрішні органи, конкретно печінку. У той час як деякі продукти можуть посилити проблеми цього органу, інші зміцнюють орган і покращують його функції.

Печінка

Фахівцями були названі найбільш корисні для печінки продукти повсякденного раціону. Їх опублікувало видання British Liver Trust.

Кава. Експерти констатують, що щоденне вживання кави служить профілактикою раку, цирозу, фіброзу печінки. Ефект обумовлений комплексною дією його компонентів-кофеїну, вітамінів, мікро– і макроелементів, фенолів, хініну. Для підтримки хорошого стану органу рекомендується пити від 1 до 2 чашок кави – без цукру або навіть вершків: чорний несолодкий кави вважається кращим варіантом.

Зелений чай. Дослідження, проведене в Японії, показало: щоденне вживання 5-10 чашок зеленого чаю може допомогти поліпшити здоров’я печінки. Головний детокс-орган людського тіла дуже “любить” катехіни, сполуки зеленого чаю, які є потужними антиоксидантами, борцями із запаленням.

Хрестоцвіті овочі. Різноманітна капуста містять Глутатіон, який стимулює активність ферментів печінки, що очищають організм від токсинів. Крім того, вживання хрестоцвітних, багатих клітковиною і водою, перешкоджає ожирінню органу.

Куркума. Її головний інгредієнт, куркумін, володіє потужними біологічними властивостями, що сприяють виведенню потенційно шкідливих речовин, що прискорюють процес регенерації клітини печінки. Також спеція активізує виробництво жовчі, що є однією з основних функцій печінки.

Оливкова олія. Вона дуже ефективна для зниження жиру в печінці. Також її споживання підсилює детоксикацію організму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *