Названо маловідомі ознаки погіршення психічного здоров’я

Маловідомі ознаки погіршення психічного здоров’я назвали західні вчені. За словами дослідників, симптоми, про які йде мова, на перший погляд здаються нешкідливими, але вони точно свідчать про те, що людині необхідно терміново звернутися до лікаря.

Психічне захворювання

Захворювання психічного характеру досить складно діагностуються і ще гірше піддаються лікуванню. Від багатьох явних ознак психологічного розладу люди зазвичай відмахуються і не бажають визнавати погіршення свого стану. Більш того, деякі навмисно приховують проблему зі здоров’ям, тому зрозуміти, що відбувається з людиною, часом легше саме оточуючим.

Найбільш явним симптомом розвитку психічного захворювання є швидка стомлюваність і постійне бажання поспати. Дані ознаки вказують на розвиток депресії. Втома без явних причин зазвичай виникає на тлі нестачі дофаміну і серотоніну і вказує на необхідність терміново зайнятися лікуванням.

Ще одним важливим симптомом є віддалення від близьких і друзів. Психічно нездорові люди вважають за краще якомога менше спілкуватися і якомога більше часу проводити на самоті. При цьому пацієнти зазвичай негативно реагують на бажання допомогти, пропоноване оточенням.

Порушення харчової поведінки також входить в список ознак погіршення психічного здоров’я. Хворі або відмовляються від їжі, або вживають порції в два, а то і в три рази більше, ніж раніше. Крім цього насторожити повинні втрата інтересу до власної діяльності і гостра нестача енергії. Також слід звернути увагу на раптові зміни настрою, які часто вказують на проблеми з психікою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *