Названо ключові продукти для прискореного схуднення живота

Зарубіжні експерти представили увазі ключові продукти, які сприяють прискореному схудненню живота. Серед рекомендацій: вживання харчових виробів на основі цільних зерен.

Схуднути

Йогурт є ідеальним варіантом в приведенні параметрів фігури в порядок. Результати останнього дослідження показали, що учасники, съедавшие 500 грам на день, а також скоротили загальне споживання калорій, втратили в середньому на 81% більше жиру на животі порівняно з тими, хто волів дієту без кисломолочного продукту.

У цьому ж списку – цільні зерна, які можна їсти не тільки у вигляді каш, але і жувати в їх природному вигляді. Особливо гарні в цьому відношенні: овес, спельта, коричневий рис і гречка. Вони також мають додаткову перевагу в тому, щоб зупинити накопичення жиру навколо шлунка, знижуючи рівень інсуліну і кортизолу в організмі.

За словами дієтологів, ягоди є чимось на зразок секретної зброї, коли справа доходить до досягнення стрункості. Кращі варіанти пов’язані з червоними і синіми квітами: вишня, чорниця, ожина і червоний виноград. Введення насіння льону в раціон є також одним з ефективних способів позбавлення від небажаних кілограмів.

Мононенасичені жири, що містяться в них, дозволяють знизити рівні жиру і холестерину. Експерти нагадали і про воду, вживання якої покращує метаболізм, очищає організм від непотрібних речовин.

Ідеальний варіант – близько двох літрів в день з урахуванням індивідуальних особливостей. Колір сечі можна використовувати в якості індикатора гідратації, якщо він світло-жовтий, то це хороший показник, якщо темного відтінку або бурштинового, то рідини в організмі недостатньо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *