Названо ефективні способи розвитку розумових здібностей

Вчені світової спільноти в результаті численних досліджень довели, що мозок людини здатний розвиватися протягом усього життя. Фахівці склали список рекомендацій, які допомагають у розвитку розумових здібностей.

Мозок

На думку вчених, одним із способів розвитку розумових і когнітивних навичок можуть стати танці, так як у людей, які займаються цим видом мистецтва відзначена більш швидка реакція на події навколо. Корисним для мозку стане і дотримання режиму сну, зокрема, звичка лягати відпочивати не пізніше 10 години вечора, а для поліпшення просторової пам’яті вчені рекомендують випивати близько трьох келихів шампанського в тиждень і їсти виноград.

Для нормалізації взаємодії півкуль головного мозку потрібно періодично міняти домінуючу руку, тобто виконувати одні і ті ж дії поперемінно різними руками. Вживання спецій, наприклад, куркуми, сприяє запобіганню загибелі клітин мозку, що може знизити ризик розвитку деменції в зрілому віці.

Також вчені акцентують увагу на підтримці здоров’я зубів і порожнини рота, так як хвороботворні бактерії ясен можуть спровокувати втрату пам’яті внаслідок загибелі нейронів. Покращує роботу головного мозку і регулярний перегляд цікавих відеороликів з тваринами, прогулянки на свіжому повітрі не менше півгодини в день, вивчення іноземних мов, вживання листової зелені, музика і улюблене заняття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *