Названо довгострокові ускладнення коронавірусу

Експерти прийшли до висновку, що при тяжкому перебігу захворювання є ризик зниження серцевої функції.

COVID-19

Американські вчені з’ясували, що коронавірус може негативно впливати на роботу серця. Дослідження було опубліковано на MedicalXpress. Вчені розповіли, що зниження серцеві функції спостерігається при важкому протіканні хвороби. При чому у частини хворих це пов’язано із загальними запальними процесами, які неминуче супроводжують хворобу, а у інших проблеми пов’язані безпосередньо з виникненням вогнища COVID-19 в серцевому м’язі.

Також вчені відзначають, що у пацієнтів найчастіше зустрічаються дві проблеми серцево-судинної системи. Перш за все, це аритмія, а по-друге – серцева недостатність. Причому як наголошується в дослідженні, аритмія може бути пов’язана з побічним ефектом препаратів використовуються для лікування коронавірусної інфекції.

Проте, вчені поки не підтвердили гіпотезу про негативний вплив препаратів і радять всім продовжувати їх прийом в залежності від вказівки лікаря.

Зараз США залишаються на першому місці по поширенню коронавірусу. На сьогоднішній день, за даними Університету Хопкінса, кількість заражених – 529,9 тис.летальних випадків 20 608. У світі загинули вже понад сто тисяч людей. Поки зупинити епідемію вдалося тільки Китаю, в якому і були зафіксовані перші випадки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *