Названий ідеальний овоч для схуднення, в якому всього 20 калорій на 100 грам ваги

При цьому в ньому міститься велика кількість вітамінів.

Кабачки

Бажаючим позбутися зайвої ваги варто звернути увагу на кабачок. На думку дієтолога Ольги Шестакової, він просто ідеальний для схуднення, тому як містить мінімум калорій при великому вмісті вітамінів.

“Це ідеальний овоч для зниження ваги. Вони мають низьку енергетичну цінність, але при цьому створюють довге відчуття ситості. На 100 грамів припадає всього близько 20 кілокалорій», — сказала дієтологиня. При цьому кабачок нормалізує стілець, скорочує рівень холестерину і зменшує набряклість. Кабачок просто джерело вітамінів В1, В2, С, РР, А, а також корисних мікроелементів — калій, магній, цинк, сірка, натрій, фосфор, стверджує фахівчиня з харчування.

Кому слід бути обережними у вживанні кабачків, так це людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, що знаходяться в загостренні, але і то тільки в разі, якщо вони побажають їсти його в сирому вигляді. Не варто також зловживати кабачками при наявності проблем з нирками.

Дуже корисною ягодою, яка також сприяє схудненню, вважає дієтолог-нутриціолог Єлизаветинської лікарні Ольга Кондратенко вишню. Вона повідомляла раніше, що в цій ягоді міститься вітамін B8, який прискорює обмін речовин. А ось калорій в ній мало. “Тому вона сприяє схудненню, її можна включати в програми зниження ваги”, — дала пораду Кондратенко.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *