Названий фактор, який вдвічі підвищує ризик смерті від коронавірусу

Вчені з КНР назвали підвищений вміст цукру в крові одним з важливих факторів, що підвищують ризик смерті від наслідків коронавірусної інфекції COVID-19. Про це розповідається в публікації журналу Diabetologia.

covid-19

“Існує зв’язок між рівнем глюкози в крові і смертністю у пацієнтів з коронавірусом, яким раніше не був діагностований цукровий діабет”, – констатують китайські дослідники.

Їх висновок базується на результатах аналізу понад 600 жителів китайського Уханя, госпіталізованих з коронавірусом в період з 24 січня по 10 лютого. За словами вчених, пацієнти, які не вважалися діабетиками, вмирали від COVID-19 в 2,3 рази частіше при показниках підвищеного рівня цукру в крові, ніж ті, хто не мав проблем з гіперглікемією.

Чи можна вважати, що люди? rjnhs зіткнулися зі смертю, досліджені лікарями, насправді мали діабет, який з якихось причин не був виявлений? Вчені вважають, що це неможливо і мова йде саме про фактор підвищеного цукру у раніше здорових.

“Складно припустити, що всі найбільш сильно постраждалі від коронавірусу люди страждали від раніше невиявленого діабету, оскільки загальне число хворих з високим рівнем глюкози наближалося до позначки в 29%, тоді як лише 12% населення КНР є діабетиками”, – цитує їх журнал.

Наукові фахівці нагадали, що підвищений рівень цукру погіршує стан судин, сприяє їх запаленню і формуванню тромбів. У період пандемії вони настійно рекомендують проходити регулярне глікемічне тестування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *