Названий сніданок, від якого швидко худнуть

Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі протягом дня. Він перериває нічний період голодування і поповнює запас цукру для підвищення рівня енергії. Дослідники назвали продукти, завдяки яким можна щільно поїсти і при цьому швидко худнути.

Харчування

Добровольці, які вживали правильний сніданок, за 12 тижнів втратили у вазі приблизно 9 кг проти 3,5 кг у тих, хто наїдався в обід. Сертифікований персональний тренер Аарон Браун, який є науковим співробітником компанії Ultimate Performance, поділився оптимальними варіантами сніданку для схуднення. Він пояснив, що для стійкого зниження ваги необхідно враховувати три фактори.

Перший передбачає сніданок, який насичує, щоб допомогти управляти апетитом більш ефективно. Крім того, ключовим для схуднення є прийом їжі з високим вмістом білка і цільних продуктів. “Там, де втрата ваги є метою, ми можемо отримати білок при одночасному зниженні споживання калорій. Наприклад, вживаючи більш мізерні джерела білка такі, як нежирні молочні продукти, нежирна птиця і яловичина, біла риба і морепродукти”, – наводить слова Брауна Express.

Третій фактор – овочі з високим вмістом клітковини. Експерт пояснив, що найкращий підхід до сніданків для схуднення – це заміна пластівців на їжу з високим вмістом білка, здорових жирів і клітковини. Корисні лосось, яйця, фрукти і овочі.

Другий варіант ранкового прийому їжі включає яйця і рибу. Браун підкреслив, що яйця багаті білком, корисними жирами і повні поживних речовин. “Вони універсальні і можуть бути використані для приготування таких страв, як омлети, фріттати, шакшука або їх можна просто їсти цілком”, – порадив тренер. Яйця можна поєднувати з чим завгодно: авокадо, жирною рибою, шпинатом, грибами та іншими овочами такими, як перець, помідори і цибуля.

Дослідження довели, що споживання 50% калорій за сніданком, 30% за обідом і 20% за вечерею призвело до зменшення почуття голоду в порівнянні з протилежною моделлю харчування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *