Названий простий спосіб знизити рівень холестерину в протягом трьох місяців

Одним з найпростіших способів знизити рівень високого холестерину є вживання часнику – досить з’їдати зубчик в день.

Холестерин

Хоча організму необхідний холестерин для створення здорових клітин, його високий рівень може бути попередником серцево-судинних захворювань, оскільки, накопичуючись в стінках артерій, холестеринові відкладення змушують їх тверднути, сприяючи розвитку атеросклерозу. Необхідно зменшувати кількість холестеринових бляшок в судинах – фахівці клініки Мейо пояснюють, що ці відкладення можуть раптово руйнуватися і утворювати згустки, здатні викликати серцеві напади, інсульти.

Медиками був названий простий спосіб знизити рівень холестерину протягом трьох місяців-регулярно вживати невелику кількість часнику.

“Вживання одного зубчика часнику в день протягом трьох місяців достатньо для зниження загального холестерину на 9 відсотків, це показують дослідження”, – діляться лікарі клініки.

Вчені, які вивчали корисні для серця властивості трав і спецій, включаючи часник, встановили: вони містять антиоксиданти, що запобігають окисленню холестерину ЛПНЩ, – завдяки цьому зменшуються скупчення бляшок в артеріях. Крім часнику, дані речовини містять в собі сушені м’ята, чебрець, гвоздика, запашний перець, орегано, кориця, а також свіжі кріп, кінза.

Додатково зниженню рівня холестерину сприяє скорочення кількості вживаної їжі, що містить багато насиченого жиру: кардіологи рекомендують їсти строго помірно або по мінімуму м’ясні пироги, ковбаси, жирне м’ясо, вершкове масло, сало, дуже жирні сири, торти і печиво. Замість них слід вживати в їжу жирну рибу (скумбрію, оселедець, лососеві), бурий рис і інше незбиране зерно, горіхи, насіння, фрукти, овочі.

Помірна фізична активність повинна становити не менше 150 хвилин (2,5 години) в тиждень. Вона сприяє тому, що холестерин ЛПНЩ швидше транспортується в печінку і вимивається з організму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *