Названий один з кращих вітамінів для омолодження після 40 років

Подібно до еліксиру молодості на організм після 40 років діє біотин. Вчені вважають його одним з кращих вітамінів, що допомагають чинити опір старінню.

старіння

Як передає портал Food.news, західні фахівці в області антиейдж-терапії називають біотин “поки ще маловідомим, але дуже перспективним” засобом омолодження.

«Біотин – це вітамін групи B, також званий вітаміном H. Він допомагає організму засвоювати вуглеводи, жири, білки і перетворювати їх в енергію», – пояснюють експерти.

Прийом біотину не означає, що 40-річна жінка одразу ж почне виглядати як дівчина 25 років, кажуть вони. Водночас використання біотину має ряд серйозних переваг для здоров’я, завдяки цій речовині поліпшуються багато функцій внутрішніх систем.

Зокрема, біотин допомагає зменшити концентрацію шкідливого холестерину, стимулює процеси обміну речовин, роботу надниркових залоз і щитовидної залози. Одне з проводилися за ним досліджень показало, що біотин в поєднанні з хромом допомагає людям із зайвою вагою контролювати рівень цукру в крові і захищає від розвитку толерантності до інсуліну.

Наслідком того, що під дією біотину активізується робота організму, стають позитивні зміни у зовнішньому вигляді, відзначають вчені. Наприклад, у жінок поліпшується стан шкіри і волосся, що виробляє ефект моложавості.

Як я можу отримати біотин? Фахівці констатують, що крім аптечних добавок джерелом біотин є продукти харчування – цього вітаміну багато в оселедці, сардини, тунці, форелі, авокадо, моркви, мигдалі, яєчних жовтках і ягодах.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *