Названий напій, який більш небезпечний для печінки, чим горілка

Спиртові сполуки згубно впливають на клітини печінки та інших внутрішніх органів. Зловживання алкоголем зазвичай провокує істотні проблеми з печінкою, які можуть привести до летального результату. Однак кандидат медичних наук Анатолій Печінка назвав ще один напій, який завдає печінці більше шкоди, ніж алкоголь.

Енергетики

За його словами, найбільш руйнівним для печінки є вживання енергетичних напоїв з високим вмістом кофеїну.

“Такі напої викликають виснаження енергетичних запасів в клітинах органів і тканин, дратують органи травлення, вичавлюють з організму всю можливу енергію. Енергетичні напої надають більш агресивний вплив на внутрішні органи, ніж міцна горілка”, – стверджує кандидат медичних наук.

Любителям таких напоїв загрожують не тільки захворювання печінки, але і проблеми з серцево-судинною системою і травленням.

“У слабоалкогольних напоях міститься велика кількість цукру, присутні ароматизатори, харчові синтетичні барвники, Стабілізатори смаку, нерідко там можна виявити ще й сурогати алкоголю. Подібна гримуча суміш повільно, але впевнено отруює печінку, яка змушена розщеплювати алкоголь і виводити його з організму”, – пояснив Печінка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *