Названа незвичайна причина розвитку імпотенції

Як з’ясували вчені, у чоловіків з коротким кроком ризик розвитку імпотенції на 40% вище.

Імпотент

Японські вчені прийшли до висновку, що еректильна дисфункція у деяких чоловіків може бути пов’язана з тим, як вони ходять. Згідно з висновками вчених, чималу роль у розвитку імпотенції відіграє гнучкість пахової області і м’язова сила.

Фахівці запросили 320 чоловіків, у яких вимірювали довжину кроку, швидкість пересування в звичайному режимі і висоту підйому стопи. Як виявилося, у тих, чим крок був коротким щодо росту, ризик імпотенції на 40% вище. Швидкість ходьби на еректильну функцію ніяк не впливає.

Як пояснили лікарі, довший крок має два фактори. Чоловіки з широким кроком найчастіше впевнені в своїх сексуальних здібностях, а ще у них краще функціонують судини. Відповідно, чоловіки з більш поганим кровообігом і невпевнені в собі роблять більш дрібні кроки.

Укорочений крок впливає на опорно-руховий апарат в паховій області, зокрема, м’язи тазового дна стають слабшими. В результаті підвищується ризик еректильної дисфункції.

Зрозуміло, грають роль і інші фактори. Для потенції дуже важливий спосіб життя – ризик еректильної дисфункції високий у курців, любителів випити, чоловіків із зайвою вагою і низькою фізичною активністю. Тому лікарі настійно рекомендують попрощатися з усіма шкідливими звичками до сорока років – інакше з Вашого життя може піти секс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *