Медики розповіли, як уникнути інфаркту у спеку

Медики дали поради, як уникнути загострення серцево-судинних захворювань в жарку погоду. Саме влітку спостерігається збільшення числа інфарктів.

Інфаркт

Висока температура, загазованість міської території, недотримання елементарних заходів безпеки — всі ці фактори підвищують ризик виникнення серцевих нападів. Медики нагадують про безпечний для здоров’я час доби до 11.00 і після 17.00. Саме тоді необхідно планувати припустимі фізичні навантаження: прогулянки в затінених парках, відвідування магазинів та ринків (по можливості не особливо віддалених від будинку), посильну роботу на дачній ділянці і інше.

Особливу небезпеку для сердечників являє різка зміна температур, тому, вважають лікарі, перед купанням у водоймах потрібно переконатися, що вода не дуже холодна. До речі, це відноситься і до прийому душу в спеку. Безумовно, необхідно стежити за харчуванням, пам’ятати, що переїдання шкодить всім, суворо дотримувати питний режим, щоб не було зневоднення організму, але уникати появи набряків. Категорично не рекомендується вживати алкогольні напої.

Медики Kaiser Permanente, американського дослідницького центру, після проведених спостережень порадили в умовах глобального потепління частіше вимірювати артеріальний тиск і не відкладати відвідування лікаря. Виконуючи зазначені рекомендації з’явиться можливість запобігти інфаркту в жарку пору року, повідомляє Planet today.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *